AnaSayfa / Lifestyle / Life & City / Vamos Sports Complex

Vamos Sports Complex

Herkese Merhaba

Yaz aylarının kapımızı çaldığı bu harika günlerde sizlerle en iyi restoranları tatile gidilecek en güzel yerleri veya sahilde keyif yaparken okunabilecek kitapları paylaşıp tartışmayı bende çok isterdim ama maalesef gerçekler bu kadar güzel olamayabiliyor 🙂

 

Vamooos Spor Merkezi ile diyetisyenimin önerisi sayesinde tanıştım. Bana bu işin sadece beslenme ile olmayacağını hareketsiz bir yaşamın hem sağlığımı hem de kilo kontrolümü olumsuz etkilediğini anlatınca. Şöyle rahat bir şekilde spor yapıp arada da standart spor olgusundan farklı antrenmanlarla hayatıma renk katabilecek bir mekan arayışına girdim.

Vamos

 

Genelde spor salonlarını daha iyi değerlendirebilmek için onlara kuş bakışı bakmaya çalışırım 🙂 Bu yüzden de Vamos ile ilk randevumuzu Rush hour saatlerinin doruk noktasına getirmeye özen göstererek planladım ve gittiğimde her spor salonunda olduğu gibi kalabalık bir insan topluluğunu oradan oraya koşuştururken gördüm.

 

Dikkatimi çeken şey ise herkesin birbirine karşı olan saygılı tutumu ve alanın içerisinde kalabalıktan etkilenmeyen birçok çalışma alanı olması oldu. Basketbol oynayan ekipler, Squash salonunda birlikte eğlenen çiftler,Kişisel antrenman alanında boks idmanı yapan insanlar derken aslında kalabalığın bu salonda pek de dert edilmesi gerekmediğini fark etmiş oldum.

vamos-complex

 

Gelelim salonun beni en çok etkileyen yanına. Yaz aylarında Ankara da çalışmak zorunda olan herkesin de bildiği gibi güzide şehrimizde yazları sıcak ve kurak geçmekte. Bu sebeple serinlemek için gidilebilecek bir Havuz altın değerinde tüm Ankaralılar için. Vamooos ise bu konuda gerçekten fazlasıyla başarılı.

 

Bir adet kapalı havuz tüm yıl boyunca üyelerin hizmetine sunulurken. Açık havuz ise Mayıs ayı ve Ekim ayı süresince kullanıma açık oluyormuş. Açık konuşmak gerekirse ben bu havuzları gördükten sonra salona tav oldum ve üyeliğimi yaptırdım.

havuz04lg

Bir gün yolunuz Vamooosa düşerse sıcak bir merhaba duymaya hazırlıklı olun 🙂

Hakkında Ersal Berk

Herkese merhaba, TeknoLifeStyle ile blog dünyasında sizlere Teknoloji, şehir yaşamı ve spor alanlarında hem kendi düşüncelerimi hem de son trendleri paylaşıyor olacağım. Teknoloji bölümünde cep telefonu, bilgisayar, oyun konsolları ve teknolojiye ait birçok alanda ürün deneyimlerim, karşılaştırmalı sunumlarım TeknoLİfeStyle da olacak. Şehir yaşamı bölümünde yeme içme ve eğlence mekanları konusunda oldukça iddialıyım. Meraklılarının bu bölümü takip etmesini öneririm. Son olarak spor yapmak konusunda çok bilen az uygulayan biri olarak bu bölümün size bilgi vermesi bana da gaz vermesi için önemi çok ayrı. Yeni yazılardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımı takibe alabilirsiniz. TeknoLifeStyle İle Blog Dünyasına Merhaba

Benzer yazılar

Karnitin

L-Carnitine Nedir

Evet Arkadaşlar bir beslenme desteği yazısıyla daha karşınızdayım. Uzun zamandır hakkında yapılan tüm araştırmaları incelediğim ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir