Microsoft’un Yeni Amiral gemisi Surface Book

Microsoft’un rakiplerinden çok daha güçlü alt yapısı ve özel tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan. Amiral gemisi Surface Book Amerika’dan sonra Avrupa’da da satışa çıktı.

 

en-INTL-L-Atlas-Devices-CR9-00001-RM5-mnco

 

Microsoft‘un tanıtımını 6 ekimde gerçekleştirdiği ürünler arasında, şüphesiz ki en dikkat çekici model Surface Book’tu. Surface serileri ile farklı kullanıcı kitlelerine hitap etmeyi başaran Microsoft bu ürünle can alıcı bir hamle yapıyor ve bence en büyük rakibi Apple ile arasında ki bir farkı da bu sayede kapatmış oluyordu.

Surface 12

 

Surface Book bizlere ne gibi yeniliklerle geliyor kısaca özetlemek istiyorum.

Öncelikle cihazların hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor olması başlı başına bir avantajken. Surface Book Bu avantajına ek olarak adından da anlaşılacağı gibi kitap yüzeyi şeklinde de kullanılabiliyor. Bu tasarımsal yeniliklerini güçlü teknik özellikleri ile desteklediğinde ise ortaya resmen Mobil bir Stüdyo çıkıyor.

 

Surface Book grafik alanında çalışanlara sadece bu avantajları sunmakla kalmayıp detaylı çizimler için kullanabileceğiniz. PixelSense teknolojisi ile gerçekçi kalem ve çizim yüzeyi ortamını bir araya getiriyor.

ss

 

 

Evet şuana kadar cihazın tasarımsal özelliklerinden bahsettik birazda teknik özelliklerinden bahsetmek istiyorum.

Surface Book Serisi iki ayrı işlemci ve seçilebilir ; Depolama, Grafik Yongası ve Ram seçenekleriyle karşımıza çıkmakta. İhtiyaca göre cihazınızı oluşturabilmeniz bence uzun süredir. Firmaların yaptığı en doğru hareketlerden biri.  Sonuçta herkes kendisine gerekli olan alanları yükselterek ideal ürüne kavuşmuş oluyor.

 

Serinin tüm detaylarıyla teknik özelliklerini yazımın sonunda paylaşacağım. Merak edenler için sırada Surface Book‘ları kısaca özetleyen bir tanıtım videomuz var.

Teknik Özellikler:

tknk

 

 

 

Hakkında Ersal Berk

Herkese merhaba, TeknoLifeStyle ile blog dünyasında sizlere Teknoloji, şehir yaşamı ve spor alanlarında hem kendi düşüncelerimi hem de son trendleri paylaşıyor olacağım. Teknoloji bölümünde cep telefonu, bilgisayar, oyun konsolları ve teknolojiye ait birçok alanda ürün deneyimlerim, karşılaştırmalı sunumlarım TeknoLİfeStyle da olacak. Şehir yaşamı bölümünde yeme içme ve eğlence mekanları konusunda oldukça iddialıyım. Meraklılarının bu bölümü takip etmesini öneririm. Son olarak spor yapmak konusunda çok bilen az uygulayan biri olarak bu bölümün size bilgi vermesi bana da gaz vermesi için önemi çok ayrı. Yeni yazılardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımı takibe alabilirsiniz. TeknoLifeStyle İle Blog Dünyasına Merhaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir