AnaSayfa / Lifestyle / Pizza İl Forno Ankara & İtaliano

Pizza İl Forno Ankara & İtaliano

Merhaba bir dilim pizza için Roma’ya giderim diyenler.

Bugün size Ankara da en sevdiğim mekanlardan biri olan Pizza il Forno dan bahsedeceğim.

 

Pizza 1

Pizza il Forno  İlk açıldığı günden beri pizzalarıyla, personelleriyle ve işletme mantığıyla beni kendisine çeken bir mekan oldu. Bu durumun akabinde birçok arkadaşımı ve misafirimi Pizza il Forno da ağırlama fırsatım oldu. Her ziyaretimde kendilerini daha da geliştirerek açıkçası beni ve arkadaşlarımı günden güne kendilerine daha da bağladılar.

 

Büyüme ve zincir sistemine geçiş aşamalarında açıkçası beni epey tedirgin ettiler. Acaba bu değişimler bizlere negatif olarak yansıyacak mı diye. Fakat açtıkları her şubede kendilerini daha da geliştirirken, lezzetlerinden ve kalitelerinden ödün vermediklerini görünce açıkçası çok memnun oldum. Biraz da utandım 🙂

 

Peki güzel anlatıyorsun da ne yenir bu Pizza il Forno da derseniz en sevdiğim konuya geçme vakti gelmiş demektir.

 

Bugüne kadar yediğim Pizzaların hepsini paylaşmam mümkün olmayacağı için 🙂 İçlerinden en çok sevdiklerimi sizlere tanıtmaya çalışacağım.

 

Füme Kaburga  

Füme Kaburga

Bu pizza sanırım kokoreçli pizzaların‘dan sonra beni en çok şaşırtan ürünleri olmuştu. Menü de ilk gördüğümde kaburga ve pizza ilginç bir lezzet olacak diyerek siparişimi vermiş ve Yedikten sonra şef sen ne yaptın ya diye yanına gitmeye kalkmıştım.

 

 

Şarküteri 

832627_UUaWVeC8_ANng32qzDMZnaDUrx7nejE9TCdlLkqvYYo

İsminden de anlaşılacağı üzere bu eşsiz pizza et canavarları için tasarlanmış. İçerisinde salam,sucuk,pastırma,kavurma bulunduran bu pizza gerçekten doyarak masadan kalmak isteyenler için harika bir seçim olacaktır.

 

 

İşte geldik Pizza il Fornonun Ankara ya kazandırdığı en büyük değere

 

Çikolatalı Meyveli Pizza 

Çikolatalı

Şöyle bir hayal kurmanızı istiyorum. Arkadaşlarınızla orta boy pizzalarınızı yediniz ve canınız tatlı bir şeyler yemek istedi. Mekan pizzacı olduğundan kalkıp başka bir mekana gitmeli veya hazır sıradan tatlılardan yemelisiniz. İşte Pizza il Forno bu sorunu bambaşka bir şekilde çözmüş.

İçerisinde birkaç çeşit meyve barındıran nutella ve fındıkla kaplı bir Pizza hayal edin. Ettiniz mi işte bu hayalinizi gerçekleştirmek çok kolay 🙂 Herhangi bir Pizza il Forno şubesine gidip ben Hayalimi istiyorum dediğiniz de size çikolatalı pizzanızı getireceklerdir.

 

 

Hakkında Ersal Berk

Herkese merhaba, TeknoLifeStyle ile blog dünyasında sizlere Teknoloji, şehir yaşamı ve spor alanlarında hem kendi düşüncelerimi hem de son trendleri paylaşıyor olacağım. Teknoloji bölümünde cep telefonu, bilgisayar, oyun konsolları ve teknolojiye ait birçok alanda ürün deneyimlerim, karşılaştırmalı sunumlarım TeknoLİfeStyle da olacak. Şehir yaşamı bölümünde yeme içme ve eğlence mekanları konusunda oldukça iddialıyım. Meraklılarının bu bölümü takip etmesini öneririm. Son olarak spor yapmak konusunda çok bilen az uygulayan biri olarak bu bölümün size bilgi vermesi bana da gaz vermesi için önemi çok ayrı. Yeni yazılardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımı takibe alabilirsiniz. TeknoLifeStyle İle Blog Dünyasına Merhaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir