Teknoloji Kulübünün Nadide Markası Xiaomi

Teknoloji Sevenler Kulübünün Nadide Markası Xiaomi

 

Evet arkadaşlar bu yazımda uzun zamandır. Kendisi ile seviyeli bir birliktelik yaşadığım Teknoloji firması Xiaomi’nin Harika ürünlerine yer vermek istiyorum.  Nedir bu ürünler nedir diyenlerin merakını gidermek için hemen konuya giriyorum. 🙂

ss

Peki nedir bu ürünleri diğerlerinden farklı kılan ?

Bana soracak olursanız bu ürünlerin en büyük avantajı harika tasarımları. Gerçekten en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve ihtiyaca göre dizayn edilmiş, 3 Ayrı model ve bu modelleri süsleyen harika koruma kılıfları. Tamam tasarımda biraz Steve Jobs kokusu ve izi var ama bence doğru bir işten esinlenerek güzel bir ürün ortaya çıkarmakta hiçbir sakınca yok.

 

Xiao

İşin birazda teknik kısımlarına girelim ve bu güzel ürünlerin neler yapabildiğine de değinelim istiyorum. Xiaomi serisinde benim bizzat kullanma şansını bulduğum, Üç adet ürün bulunmakta kısaca hepsinin özelliklerinden bahsetmek istiyorum.

 

Xiaomi 5000 Serisi 

Xiaomi5000mAhPowerbank-173,011 Bu serinin bence en büyük artısı boyutları. Her ortamda yanınızda taşıyabileceğiniz kadar ince ve şık bir tasarıma sahip ürün. Bugüne kadar beni birçok toplantıda ve ortamda başarıyla idare etti.

Teknik Özellikler 

5000 Mah Batarya gücü (iPhone 6’yı  2.5 defa tam şarj edebilme gücüne sahip)

Boyutları : 125 x 69 x 9 mm  Ağırlık : 156 Gr 

 

 

Xiaomi 10400 Serisi 

HT1PI0nFHFfXXagOFbXt

Evet geldik ilk göz ağrıma 🙂 Bu model en çok kullandığım ve ilk satın aldığım Xiaomi modeli. 5000 Serisine göre biraz daha büyük olmasına rağmen. Koca bir hafta sonunu başarıyla tamamlayabilme gücüne sahip.

 

Teknik Özellikler

10400 Mah Batarya Gücü (iPhone 6’yı  5.5 defa tam şarj edebilme gücüne sahip )   

Boyutları : 90 x  77 x 21 mm  Ağırlık : 250 Gr 

 

 

Xiaomi 16000 Serisi 

In-Stock-100-Original-Xiaomi-Power-Bank-16000mAh-Dual-USB-Xiaomi-Portable-Charger-Powerbank-16000-for Şimdi de arkadaşlar arasında saygı duyduğumuz. Big Boss diye tabir ettiğimiz 16000 serisini ele alalım. Bu model gördüğünüz üzere her iki modelden de daha büyük boyutlarda ve daha güçlü. Buraya kadar her şey sıradan 🙂 Fakat bu modeli farklı kılan şey boyutu veya gücü değil. İki adet şarj çıkışına sahip bu model aynı anda bir tablet ve bir telefon şarj edebiliyor veya iki telefonu aynı anda şarj edebiliyor.  Bu özelliğiyle kalabalık gruplarının en sevilen aksesuarı olmaya da Hak kazanıyor.

Teknik Özellikler

16000 Mah Batarya Gücü & İki Usb çıkışı (iPhone 6’yı 8.5 Defa Tam olarak şarj edebilme gücüne sahip ) 

Boyutları : 144 x 60 x 22 mm  Ağırlık : 350 Gr

 

Evet arkadaşlar bu hafta ki incelememizin de sonuna geldik.  Zaman ayırıp okuyan herkese Teşekkürler.

 

 

 

Hakkında Ersal Berk

Herkese merhaba, TeknoLifeStyle ile blog dünyasında sizlere Teknoloji, şehir yaşamı ve spor alanlarında hem kendi düşüncelerimi hem de son trendleri paylaşıyor olacağım. Teknoloji bölümünde cep telefonu, bilgisayar, oyun konsolları ve teknolojiye ait birçok alanda ürün deneyimlerim, karşılaştırmalı sunumlarım TeknoLİfeStyle da olacak. Şehir yaşamı bölümünde yeme içme ve eğlence mekanları konusunda oldukça iddialıyım. Meraklılarının bu bölümü takip etmesini öneririm. Son olarak spor yapmak konusunda çok bilen az uygulayan biri olarak bu bölümün size bilgi vermesi bana da gaz vermesi için önemi çok ayrı. Yeni yazılardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımı takibe alabilirsiniz. TeknoLifeStyle İle Blog Dünyasına Merhaba

Benzer yazılar

Apple Watch Editon

Apple Watch Edition İle Samimi Bir Sohbet

  Evet bu hafta ki incelememizin Apple’ın beklenen saati Apple Watch olduğunu sanırım herkes tahmin ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir