AnaSayfa / İncelemeler / Apple Watch Edition İle Samimi Bir Sohbet

Apple Watch Edition İle Samimi Bir Sohbet

 

Evet bu hafta ki incelememizin Apple’ın beklenen saati Apple Watch olduğunu sanırım herkes tahmin etmiştir. Gelgelelim ki herkesin aksine ben Standart modelleri incelemekten sıkıldım ve bu incelemeyi WATCH EDITION Modeline ayırmaya karar verdim.

 

uzun resim

 

Watch serisinin başrolünde oturan bu şık ve özel servet avcılarını,  Gelin biraz daha detaylı inceleyelim.

 

Watch Edition modellerine dışardan baktığımız da diğer modellere göre tek farklarının Kozmetik unsurlar olduğunu düşünebilirsiniz. Haklısınız da.  Bu modelleri bu kadar özel kılan şey tasarımlarında kullanılan malzemeler ve tüm detaylarına kadar düşünülmüş Sade, Şık ve Kaliteli Tasarımları

 

Bir Watch Edition Modeli yaratılırken. Apple Mühendisleri 18 Ayar altınla saatin kasasını işleyip, üzerine Safir kristal bir cam ekleyerek fırına sürmeyi planlamışlar. Bana sorarsanız güzelde bir iş ortaya çıkmış. Dünyanın en prestijli saat markalarının da müşterilerine sunduğu iki önemli niteliği Apple Mühendisleri Watch Edition modellerine ekleyerek bu ürünleri Özel bir müşteri kitlesine hazır hale getirmiş.

 

Evet şuana kadar Watch Edition modelinin tüm güzelliklerinden bahsettik şimdi de biraz elimize sopayı alıp ağaçta ki elmaları düşürme zamanı ?

 

Her ne kadar sade ve şık bir tasarımı Altın ve kristal ile birleştirmiş olsalar da. Bu ürünün bir teknoloji saati olduğu ve zamanla tasarımının etkisi kaybolmasa da. Teknolojisinin etkisini ve popülerliğini kaybedeceği, tartışmasız bir gerçek.  Durum böyle olunca astronomik fiyatlarda ki Watch Edition modellerinin keyfini dünyada ki sayılı insanın çıkaracağını söylemek çok yanlış olmayacaktır.

dded

 

Bu harika saatleri İstanbul Zorlu Center da ki Apple Mağazasında detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 

Bir sonra ki incelememiz de görüşmek üzere

Hakkında Ersal Berk

Herkese merhaba, TeknoLifeStyle ile blog dünyasında sizlere Teknoloji, şehir yaşamı ve spor alanlarında hem kendi düşüncelerimi hem de son trendleri paylaşıyor olacağım. Teknoloji bölümünde cep telefonu, bilgisayar, oyun konsolları ve teknolojiye ait birçok alanda ürün deneyimlerim, karşılaştırmalı sunumlarım TeknoLİfeStyle da olacak. Şehir yaşamı bölümünde yeme içme ve eğlence mekanları konusunda oldukça iddialıyım. Meraklılarının bu bölümü takip etmesini öneririm. Son olarak spor yapmak konusunda çok bilen az uygulayan biri olarak bu bölümün size bilgi vermesi bana da gaz vermesi için önemi çok ayrı. Yeni yazılardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımı takibe alabilirsiniz. TeknoLifeStyle İle Blog Dünyasına Merhaba

Benzer yazılar

Teknoloji Kulübünün Nadide Markası Xiaomi

Teknoloji Sevenler Kulübünün Nadide Markası Xiaomi   Evet arkadaşlar bu yazımda uzun zamandır. Kendisi ile ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir